Událo se...

May 30, 2019

Den dětí proběhl v sobotu 25.5.2019 v okolí školy a obce Zhoř, kde bylo pro děti připraveno celkem 11 stanovišť, na nichž si účastníci mohli vyzkoušet spoustu aktivit. Stříleli jsme např. z luku, ze vzduchovky, skákali v pytli nebo házeli oštěpem. Pro příchozí byly při...

May 10, 2019

Již 7.ročník Dne orientace proběhl v sobotu 4.5.2019 ve Zhoři. Po variantách z minulých let (obec, nedaleký les, cykloorientace…..) zvolili letos organizátoři formu ultrasprintu v budově základní školy a jejím blízkém okolí. Odpoledne se sešlo celkem 70 závodníků, kteř...

September 26, 2016

   Rekonstrukce a modernizace počítačové učebny v naší škole probíhá už bezmála 7 let. Každýmrokem se snažíme o malé vylepšení, které se týká zejména modernizace samotného vybavení, tedy hlavně počítačů a programu, jejichž vývoj jde neskutečným tempem kupředu.

Za z...

August 3, 2016

O letošních prázdninách proběhly ve škole dvě výrazné rekonstrukce. První se týkala toalet v plném rozsahu, od vodovodních rozvodů až po obložení. Druhá rekonstrukce čekala počítačovou učebnu. Co se změnilo? Přijďte se podívat.

Please reload

Školní vzdělávací program ke stažení

Školní vzdělávací program je v platnosti od roku 2006.

PDF

Informace o možnostech stravování

Informace lze získat přímo u p. Čadové nebo na telefonu 567 277 143.

Krátké informace ze školy

Aktualizováno 17.8. 2019

Krátké informace ze školy

Aktualizováno 15.1. 2019

Věnujte prosím pozornost informacím v přílohách. Rád bych vám také sdělil, že většinu informací již budu zasílat pouze prostřednictvím emailu. Prosím o občasnou kontrolu emailových a webových stránek. Přeji pěkný den.

                               Mgr. Richard Března, ředitel školy

Vítejte na stránkách naší základní školy

Základní a Mateřská škola ve Zhoři nabízí základní vzdělávání v plném rozsahu devíti ročníků. Přijďte se k nám podívat.

Zapojení školy do projektů

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now